V jednoduchosti je krása


3. Október 2017

V jednoduchosti je krása… Toho sa drží aj ROK Espresso Maker – manuálny presovač.

Dlho som hľadal kvalitný presovač, ktorý by mi umožnil variovať si prípravu  kávy s možnosťou zobrať si ho kamkoľvek, rýchlou a jednoduchou údržbou a skvelým dizajnom. ROK Espresso Maker spĺňa všetky kritéria, ktoré boli pre mňa prioritou.

Ako prvý ma zaujal jeho obal, a tiež možnosť ovplyvňovať si prípravu kávy. Pomocou tlaku, ktorý vyviniem pri príprave na krídla, mi dáva možnosť rozhodnúť sa, na aký druh kávy mám práve chuť a hlavne zistiť, aký druh kávy, mám vlastne rád.

Naliať horúcu vodu do hornej časti kávovaru, nechať ju pretiecť k sitku a potom už len zatlačiť.. Vôňa čerstvo spravenej kávy sa začína šíriť miestnosťou. Manuálny napeňovač, ktorý je súčasťou balenia, mi dáva možnosť uspokojiť chuť aj na cappuccino, či latte.

Áno, je jednoduchšie si len zapnúť stroj, dať šálku a navoliť typ kávy, ktorú chcem.. no to stráca nielen pôžitok z prípravy kávy, ale aj možnosť experimentovať a skúšať zakaždým niečo nové.

Žiadne káble a žiadne elektronické súčiastky, boli pre mňa ďalším plusom. Či už z hľadiska možnosti vziať si ho kamkoľvek, alebo možnosti poškodenia (žiadne tlačítka navyše, ktoré sa časom opotrebujú), no a rýchle čistenie ako bonus k tomu J …proste jednoduchosť samá o sebe. 

ROK Espresso Maker má 10 ročnú záruku priamo od výrobcu. Dizajn kávovaru, ktorý pripomína otvárač na víno (tzv. motýlik), je v podstate súčasťou nábytku a nepôsobí ako krabica položená niekde v rohu kuchynskej linky, ktorú by som potreboval zakrývať. Variácia farebných kombinácií je pestrá, takže ľahko ulahodí vkusu a štýlu kuchyne budúceho majiteľa. Klasika strieborný, matný čierny, medený, alebo červený.. je to len na Vás. 

…áno, ROK Espresso je iný ako ostatné kávovary, ale to je na ňom to jedinečné a úžastné.   


Mohlo by sa Vám páčiť
O nákupe

O nákupe


2018-11-27 17:39:20
O nákupe

Všeobecné obchodné podmienky

Všeobecné obchodné podmienky


2018-11-27 16:14:13
Všeobecné obchodné podmienky